jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

Komu zlecić roboty wodno-kanalizacyjne na dość niestety trudnym terenie? Muszę z kimś pogadać, odpowiadam za kwestie ustalenia przetargu i za sporo formalności, szukam wykonawcy w różnych źródłach. Jak macie Państwo coś do dodania to zapraszam serdecznie.

Black_Riot

Posty: 1

 
Zobacz, jak wygląda dostarczenie produktów, materiałów na budowę. Lepiej wszystkie sprawy powierzyć wykonawcy ze względów logistycznych. Faktury zbieraj :)

zeroo13

Posty: 3

 
Niestety plaga znikających wykonawców na rynku budowlanym to fakt, niektórzy sobie przekazują zlecenia i tak naprawdę nie wiesz, kto ci robi. Zamawiasz u jednego, robi kto inny. Strasznie wkurzające i raz mnie coś takiego spotkało. Nigdy więcej.

sthEn

Posty: 25

 
Zamawiałem usługę zagęszczania podłoża i stabilizowania gruntu pod potrzeby rozbudowy większej nieruchomości komercyjnej przez https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane/roboty-prace-ziemne-wykopy-niwelacja-terenu/ i według mnie efekt znakomity, bez żadnych poprawek. Pracują ciężko i terminowo, co od razu się rzuca w oczy. Pierwszą wycenę od razu zaakceptowałem, bez żadnych negocjacji. Wiedziałem, jak działa konkurencja, więc nie chciałem za bardzo kombinować. Zależało mi przede wszystkim na profesjonalnym podejściu do robót budowlanych.

Klara323

Posty: 3

 
Potwierdzam, u mnie wykopy robili, bardzo dobra i zaufana ekipa. Można spokojnie zlecać, co chcesz. Specjalizacja dość szeroka u nich, nawet farmy wiatrowe budują, a niewiele firm w Polsce się tematem zajmuje.

labuh

Posty: 5

 
Możesz jeszcze uwzględnić kalkulator budowlany, jak masz coś mniejszego, mocno specjalistycznego do zrobienia.

warter88

Posty: 12

 
Patrz nie tylko na wykonawców lokalnych, tylko ogólnokrajowych. Uwierz, że niektórzy taniej wychodzą niż współpraca lokalna. Sam się zdziwiłem.

namok

Posty: 13

 
Jeszcze zależy, jak się uda dogadać, bo terminy zarezerwowane czasami na kilka miesięcy do przodu, czy kryzys, czy nie kryzys to robić przecież trzeba niektóre rzeczy.

namok

Posty: 2