Pierścionki zaręczynowe - gdzie kupić

Pierścionki zaręczynowe - gdzie kupić

Witam Państwa, chciałbym uruchomić sprzedaż biżuterii z diamentami i szukam firmy, która jest w stanie dostarczyć ciekawe projekty w cenniku hurtowym. Zależy mi na poważnej współpracy. Dziękuję z góry za wszystkie merytoryczne informacje.

beata77

Posty: 10

 
Cyrkonia to znacznie tańszy odpowiednik brylantu. Często takie zastąpienie ma dużą rację bytu, jeżeli nie masz szczególnie wielkiego budżetu. Cyrkonia to po prostu kamień syntetyczny spotykany w branży jubilerskiej. Często trudno się poznać, a przy dobrej jakości samej obrączki nikt nie będzie miał za złe :)

ciartare00

Posty: 13

 
Nie tylko diamenty masz do dyspozycji na rynku jubilerskim. Inne kamienie szlachetne też pięknie wyglądają, chociażby szmaragdy, rubiny, szafiry, a nawet klasyczne cyrkonie. Diament jest oczywiście pewnym wyznacznikiem jakości, natomiast trzeba się kierować gustem, intuicją. Niestety takie są prawidła na rynku jubilerskim.

BodyAthletics

Posty: 27

 
Złoto, platyna, tytan, srebro, a także chirurgiczna stal nierdzewna to zdecydowane numery jeden z sektorze tworzenia biżuterii ekskluzywnej. Chirurgiczna stal nierdzewna odpada raczej na pierścionek zaręczynowy, chociaż i takie przypadki się zdarzają.

Szczery666

Posty: 13

 
Dobrze, jeżeli pierścionek zaręczynowy, późniejsza obrączka współgra z innymi zestawami biżuterii. Musisz koniecznie przejrzeć dotychczasowe komplety biżuterii dziewczyny.

ajhhopek

Posty: 20

 
Prawie 1000 pierścionków zaręczynowych masz do wyboru w sklepie savicki.pl. Mam mały sklep jubilerski i współpracuję z producentem Savicki mniej więcej od dziesięciu lat. Pierścionki zaręczynowe od nich sprzedają się po prostu fantastycznie. Od roku, kiedy sprzedaję ich biżuterię nie miałem ani jednego zwrotu, co jest wręcz niespotykanym standardem.

hejjju

Posty: 10

 
Platyna i tytan to zazwyczaj materiały, na które człowiek nie reaguje alergicznie. Złoto i srebro to zawsze w pewnym stopniu ryzyko, dlatego mocno bym się zastanowił nad rodzajem wykończenia pierścionka, a wcześniej zdobył informacje o predyspozycjach kobiety.

Watuniaa

Posty: 19

 
Pomyśl jeszcze o indywidualnym oznaczeniu pierścionka. Grawer często jest bezpłatny, ewentualnie mała dopłata.

vvv2015

Posty: 10