Chcę kupić komplet srebrnej biżuterii, gdzie?

Chcę kupić komplet srebrnej biżuterii, gdzie?

Hej, witam. Trudno mi znaleźć tani sklep z biżuterią w necie. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie w tej sprawie?

Z góry dziękuję.

bogacz45

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o srebrne komplety mnie podobają się te z kamieniami szlachetnymi.

Uwielbiam nosić szafiry. Na szczególne okazje zakładam komplet ze srebra z onyksem. Jest elegancki, dodaje mi pewności siebie i pomaga uwodzić (tak między nami kobietami).

namok

Posty: 21

 
Bez wątpienia srebrne wisiorki są dobrym rozwiązaniem na podarunek. Tym bardziej mamie należy się szczery i od serca srebrny drobiazg. Ja swoją mamę obdarowałam ostatnio kolczykami. Biżuteria ma to do siebie, iż zawsze się podoba i robi wrażenie.

norBoro

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o srebrne kolczyki na prezent dla dziewczyny to z pewnością sprawią jej wielką przyjemność. Nie ma co przyglądać się najnowszym nurtom. Najlepiej kupić je pod kątem wizerunku jaki się lubi. To, że coś jest modne, nie oznacza od razu, że trzeba to mieć.

Pomysł na medal, więc na pewno się spodoba.

1adversary

Posty: 22

 
Odnośnie biżuterii dla dzieci, to ciekawy wybór mają na http://www.valerio.pl. Razem z córką znalazłyśmy kilka ekstra srebrnych kolczyków, z których jest bardzo zadowolona. Ceny przystępne i dobra jakość. Szczerze polecam, koleżankom w szkole się podobały:) A to przecież najważniejsze.

Lalka

Posty: 24

 
Biżuteria – rzecz gustu. Osobiście preferuję, albowiem pozwala mi na to mój portfel tą oryginalną. Nie dziwi mnie to, iż pojawiają się na rynku podróbki kompletów swarovskiego. By nieco zaoszczędzić, pożądane byłoby szukać promocji oryginalnych wyrobów w porządnych sklepach.

skrzypek4

Posty: 25