nowoczesne meble włoska tapicerka

nowoczesne meble włoska tapicerka

Witam! Potrzebny mi duży, rozkładany, drewniany stół do salonu! Mam tu na myśli coś, co pomieście całą rodzinkę swobodnie, idealny przy okazji świąt i tego typu uroczystości. Gdzie kupić?

labuh

Posty: 18

 
U mnie w salonie to mi jeszcze ewidentnie foteli brakuje. Przydałby się taki mebel, zwłaszcza, żeby przed TV posiedzieć wygodnie, jakąś książkę poczytać czy coś...Może się uda w tym roku jeszcze kupić.

zakk87

Posty: 20

 
Koniecznie muszę w końcu kupić kanapę nową do salonu, ale taką z funkcją spania. Bo coraz częściej muszę gości na podłodze kłaść, jak ktoś przyjedzie.

irek1981

Posty: 29

 
Hmmm...trudno mi tutaj coś wymyślić na ten moment. W sumie tak między nami mówiąc to dawno się za nowymi meblami nie rozglądałam. Jest tyle wydaktów na głowie, że jakoś meble schodzą na dalszy plan. Takie życie ;]

Fajae

Posty: 16

 
Nic mi w tej chwili do głowy nie przychodzi, ale jak sobie przypomnę o jakimś salonie to dam znać. Pozdrawiam jesiennie ! ;->

Złoty

Posty: 18

 
W domu moich rodziców stoi okrągły, drewniany, rozkładany stół i powiem, że chętnie bym go im podwiędził, bo jest świetny...:) A tak poważnie, to szukam czegoś w podobnym stylu w sklepach i lipa.

E-GOista

Posty: 13

 
W większości sklepów mam wrażenie że się wzornictwo mocno powtarza. Raczej są te same serie mebli tylko z innymi metkami i logo ;P To jest słabe.

mokwas

Posty: 17

 
Ostatnio też szukałem jakiś meblowych inspiracji, bo trzeba było zająć się odnowieniem salonu i tak pytając tu i tam, znalazłem firmę Rosanero – www.rosanero.pl. Warto ich sprawdzić. Mają meble nowoczesne, wykończone z najwyższą precyzją, a do tego produkowane w PL. Tapicerka i lakiery włoskie, projekty podążąjące za trendami. Zdecydowanie polecam.

artoor

Posty: 21

 
Ja to jestem umówiony za kilka dni na spotkanie ze specem od dekoracji wnętrz, zobaczymy jakie rozwiązania mi podpowie do mojej kawalerki. Jestem ciekaw ;-)

Hello98

Posty: 15