Jaki sklep najlepszy - kupowanie foteli !

Jaki sklep najlepszy - kupowanie foteli !

Krzesła i hokery do restauracji – gdzie warto się za takim sprzętem rozejrzeć? Macie może jakiś swoich ulubionych, sprawdzonych producentów takich mebli w ogóle? Trochę jestem zielony a muszę w takie rzeczy do siebie do lokalu zainwestować.

namok

Posty: 13

 
W poczekalni w firmie mamy krzesła kupowane przez sklep Ergoexpert. Dokładnie to są takie łączone zestawy po kilka krzesełek w jednym ciągu. Producentem jest Bejot. Powiem tak – fajnie to wygląda pod względem wizualnym, idealnie pasuje do całej aranżacji a z drugiej strony krzesełka są wygodne i łatwe w ustawieniu. Także może u nich popytaj, na stronie www.ergoexpert.pl jest kontakt i opis mebli.

cinto

Posty: 10

 
Trochę mebli w domu mam własnej roboty. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne zwłaszcza jeśli chodzi o szafeczki czy półki. No wiadomo, że łóżka czy kanapy to bym już sam raczej nie zrobił, ale krzesło? Czemu nie.

kLINER

Posty: 13

 
Trochę się pojawiło teraz fajnych sklepów meblowych w sieci, można znaleźć różne półki cenowe. Ja to chyba jednak wolę kupować stacjonarnie. Mogę zawsze sobie usiąść w fotelu, dotknąć materac w łóżku itp.

namok

Posty: 8

 
Z tego co wiem to u nas w przychodni krzesła w poczekalni są kupowane ze sklepu Ergoexpert. Także może u nich się rozejrzyj. Ja w tamtym roku brałam u nich fotel biurkowy dla syna do pokoju. Do dziś działa bez zarzutu, kółka się trzymają, oparcie też się nie poluzowało, wszystkie elementy ładnie trzymają.

Snaco

Posty: 15

 
Z krzesłami to mam jeden problem, że strasznie szurają mi po panelach w mieszkaniu. Podkleiłem nawet takie specjalne filcowe podkładki ale do nich to się teraz mnóstwo kurzu przyczepia jak to do filcu..tak źle i tak niedobrze.

ajajaj09

Posty: 15

 
Nic mi za bardzo nie przychodzi do głowy co do takich sklepów. Ja wynajmuję mieszkanie więc głównie polegam na meblach które tutaj na miejscu zastałem, nie za bardzo coś kupuję nowego żeby potem w razie przeprowadzki nie musieć tego targać.

derbuś_22

Posty: 12