projekty kuchni na wymiar w szczecinie, która firma ?

projekty kuchni na wymiar w szczecinie, która firma ?

Interesują mnie polecenia biur, jakie zajmują się projektowaniem wnętrz w Szczecinie, ale tylko kompleksowe oferty wraz z realizacją i nadzorem. Na czas remontu nie będzie mnie w kraju. Czekam i liczę na odzew.

szybkiB

Posty: 6

 
Widzę, że wątek projektów kuchni na wymiar nie słabnie :) Fajnie, bo ja też szukam czegoś ciekawego w Szczecinie i może dzięki waszej pomocy uda mi się znaleźć jakąś ofertę.

Laleczka4

Posty: 7

 
Nie ma to jak zamówić meble kuchenne na wymiar. Akurat w Szczecinie nie brakuje firm, które istnieją na rynku od dawna. Na jedną z takich postawiłem wszystko :D i jestem zadowolony. Polecam korzystać z renomowanych usługodawców.

09_opelek

Posty: 8

 
Ja skorzystałam z kompleksowej oferty i faktycznie się opłacało. Gdy zleciłam firmie kuchnię na wymiar wraz z wykonaniem, dali mi upust. Myślę, że mnóstwo usługodawców w Szczecinie ma atrakcyjne oferty. Trzeba trochę posiedzieć i poświęcić czas.

Luuutor

Posty: 28

 
Ja skorzystałam z kompleksowej oferty i naprawdę się opłacało. Gdy zleciłam firmie kuchnię na wymiar wraz z wykonaniem, dali mi upust. Myślę, że wielu usługodawców w Szczecinie ma atrakcyjne oferty. Trzeba trochę posiedzieć i poświęcić czas.

cerybertion

Posty: 9

 
Mnie podobają się minimalistyczne aranżacje i dlatego przeglądam je najczęściej. Meble kuchenne, na jakie się zdecyduję, koniecznie muszą być funkcjonalne. Interesują mnie wszelkie praktyczne systemy. Co ważne, muszę mieć pewność, że projektem zajmie się dobra firma ze Szczecina.

gregBard

Posty: 12

 
Wiem, co to znaczy szukać zaufanego projektanta wnętrz :) Polecam tego usługodawcę https://conceptforhome.pl/projekty-kuchni. Robią cudowne meble kuchenne w zabudowie. Działają w Szczecinie.

labuh

Posty: 13

 
Co to za firma? Chętnie skorzystam, jeśli będzie mi odpowiadała pod kątem kosztów :) Wiem, iż taka kuchnia na wymiar w Szczecinie to niemałe pieniądze. I tak będę musiał pomyśleć nad sporo praktyczniejszym rozwiązaniem, niż mamy teraz. Więc może lepiej zapłacić fachowcowi i nie bawić się w projektanta i wykonawcę :D

miga

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o naszą kuchnię na wymiar, to nie mieliśmy kłopotów z dogadaniem się z firmą. Od razu zaproponowała kilka ciekawych pomysłów. Wybraliśmy projektanta wnętrz, który w Szczecinie ma naprawdę dobre opinie. Trochę się musieliśmy naczekać, ale opłacało się. Teraz mamy kuchnię marzeń :D

Thaniell

Posty: 9

 
Dopóki nie zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar, nie miałam pojęcia, że przebywanie w kuchni może być taką przyjemnością. Projekt dotyczył całej kuchni. Udało się dokonać wręcz cudu ;) super, że trafiłam na projektanta, który w Szczecinie cieszy się dobrymi opiniami.

apepsi1983

Posty: 4