idealne tętno bieganie, polecicie ?

idealne tętno bieganie, polecicie ?

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednakże jechać poza miasto? Jak dostać ważne informacje pogodowe o swoim regionie, w jakim przebywam?

woxxxx45

Posty: 1

 
Trzeba sprawdzać, która jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wówczas wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o sporo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, niemniej jednak przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt sporo smogu.

sthEn

Posty: 6

 
Takie kalkulatory można odnaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to dużo czasu, wobec tego warto zbadać swoją wagę. Wtedy wiemy jak sporo pracy nas czeka nad sobą.

Clono

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, niemniej jednak nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To naturalnie nie jest rozsądne, niemniej jednak co wykonać?

tadeuszek66

Posty: 4

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

opinmet5

Posty: 2

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezwykle zadowolony. Działa niezwykle dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

icee

Posty: 5

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasem jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt sporo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Klarka34

Posty: 4

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasem warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Radziuniek

Posty: 12

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, natomiast cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o dużo, dużo trudniej.

Yuri20

Posty: 4

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Jasio234

Posty: 2