zwiększenie libido

zwiększenie libido

Korzysta ktoś może z żeli które mają poprawić erekcję, powiększyć penisa itp.? Przez pół życia raczej patrzyłem na takie specyfiki z przymrużeniem oka ale ostatnio coraz bardziej się skłaniam do tego żęby coś takiego kupić...Jakieś podpowiedzi?

gzdyl

Posty: 5

 
Takie suplementy na potencję czy libido to teraz stanowią bardzo duży procent całego rynku farmaceutyków i to pokazuje tylko jedno – jest problem, bo zapotrzebowanie na takie wspomaganie rośnie u mężczyzn.

wartuś34

Posty: 9

 
Nie wiem co może pomóc, ale wiem że u mnie jak jestem wypoczęty zrelaksowany to zawsze ochota na seks jest większa i też lepiej mi to wszystko wychodzi już w trakcie.

esdoen1

Posty: 9

 
Ogólnie raczej wielkim zwolennikiem różnych medycznych wspomagaczy i poprawiaczy nie jestem, ale żel Dr.Penigreat wyjątkowo sobie chwalę. Naturalny, łatwy w aplikacji, nie mam po nim jakiś rewolucji skórnych, a efekt jest...czuję się jak 20 lat młodszy kiedy byłem tak napalony że brom powinno mi się dawać na uspokojenie :P

45-0000

Posty: 11

 
Heh, teraz to jest tyle tych preparatów polepszających sex i jeszcze więcej gadżetów że naprawdę można się zakręcić. My z moją dziewczyną myślimy o tym żeby sobie jakieś niegrzeczne zabawki zamówić...

12erBis

Posty: 30

 
Mi to się ostatnio kumpel wygadał że bierze jakieś tabletki na powiększenie...nie pytałem o nazwę tego czegoś ale w sumie...może i ja spróbuję, co mi szkodzi a może coś zyskam.

saradonin

Posty: 17

 
Jakby mi ktoś coś polecił żeby wzmocnić swoje możliwości seksualne to myślę że bym zainwestował w coś takiego, ale to by mi musiałą jakaś zaufana osoba polecić którą znam i wiem że nie ściemnia itp.

grubyB

Posty: 4