Problemy z potencja

Problemy z potencja

Dwa pytania mam do was. Po pierwsze (to pytanie bardziej do kobiet) czy długość ma znaczenie? Po drugie (to już bardziej do facetów) w jaki sposób powiększyć „interes”? Są jakieś ćwiczenia, zabiegi, albo może suplementy diety które warto brać?

pawel253

Posty: 10

 
Nie rozumiem dlaczego zazwyczaj ci czarnoskórzy muszą mieć wszystko największe, najlepsze i w ogóle naj...Mają najdłuższe...penisy, ale na tym się to nie kończy. Kto jest najszybszym sprinterem na świecie? Kto gra najlepiej w koszykówkę? Jakiego koloru skórę mieli najlepsi bokserzy w historii? I takich rzeczy można by wymieniać długo. Chociaż tyle, że w narciarstwie nie wygrywają...:P

kerad17

Posty: 12

 
Raczej nigdy nie byłem fanem jakiś wspomagaczy co do seksu ale już lata nie te co kiedyś i zmieniam trochę optykę...:) Mam taki suplement jak dr Penigreat, to są tabletki, skłąd raczej naturalny można tam takie elementy jak żęń szeń znaleźć czyli natura bez sztucznych dodatków.

Joe

Posty: 9

 
Parę razy już nawet miałęm sobie kupić jakieś tabletki ale ostatecznie rezygnowałem. Trochę ceny jak dla mnie zaporowe, i też nie wiadomo jak to jest do końca ze skutecznością czy aby się na efekt placebo nie trafi...

Lesny

Posty: 11

 
Jest chyba jakaś plaga z problemami z potencją i tego typu bo dużo różnych preparatów się pojawiło w sprzedaży. Kieydś to były chyba ze dwa produkty i tyle, niczego więcej a teraz można sobie przebierać jak w rękawiczkach.

kuBawodzu

Posty: 19

 
Jednak mocno się różnią składem od siebie poszczególne suplementy na potencje. Myślałem że jednak one wszystkie mniej więcej są z takim samym składem i działaniem a różnie potrafią być duże.

yetisize

Posty: 17

 
Możliwości na dodanie sobie centymetrów trochę jest, ogólnie z tego co wiem większość środków działa w ten sposób że rozszerza naczynia krwionośne i stąd ten efekt – powiększenia.

krysia45

Posty: 14

 
Z wymiarami to ja się może nie będę wypowiadał, ale na pewno jakby mi jakiś suplement zupełnie naturalnie i zdrowo miał parę cm dodać to bym nie protestował :)

tadekw7

Posty: 17

 
Nie ma co ukrywać że chyba mało który facet chodzący po ziemi nie chciałby mieć przyrodzenia jak gwiazda filmów erotycznych, no ale fizjonomii się nie oszuka, różne nas los obdarował. Co zrobić? :)

asczas34

Posty: 9

 
Najbardziej to bym polecał jakieś suplementy nautralne, wiem że dużo ziół ma działanei pozytywne na potencję. Wiem że lubczyk to na pewno, ponoć też żeń szeń, także stare sprawdzone metody są moim zdaniem najlepsze i bezpieczne przede wszystkim.

ZjadaczGłów

Posty: 10