Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Ludzie, a zwłąszcza faceci, jest do was sprawa ;) Dobry suplement na poprawę jakości erekcji jest mi potrzebny. Ktoś, coś? Źle nie jest, ale zawsze może być lepiej, chciałbym dać więcej satysfakcji swojej partnerce i szukam jakiś wspomagaczy.

edziu

Posty: 8

 
Nie słyszałem jeszcze żeby jakaś moja kobieta narzekała na seks, ale też w sumie...pewnie gdyby jakaś narzekała to już tego samego dnia nie była by moją kobietą ;>

E-GOista

Posty: 13

 
Ja się zastanawiam nad kupienie feromonu jakiegoś. Ktoś kiedyś stosował? Działa to cokolwiek na płeć piękną, czy nie bardzo? Ciekaw jestem....byłoby fajnie jakby działało.

MShR

Posty: 20

 
Cześć. Trochę namówiony przez moją kobitę, a trochę z własnej woli zamówiłem sobie z neta Dr Penigreat. Działa, mi pomaga w każdym razie. Możemy zdecydowanie dłużej pobaraszkować ;-) Wcześniej to wyglądało często tak, że dłużej się rozbieraliśmy niż potem cały seks trwał. No nie ma co ukrywać, że było to lekko frustrujące.

namok

Posty: 12

 
Nie przychodzi mi do głowy teraz żadnej środek, ale akurat mam żonę farmaceutkę, więc może ona będzie lepiej zorientowana to coś by poleciła, albo chociaż powiedziała na co zwracać uwagę na jakie składniki patrzeć przede wszystkim.

oooo0000

Posty: 12

 
Pod seks musi być dobre podłoże...i nie mam na myśli dobrego łózka, bo na stole też można nieźle podziałać :P Ale musi być klimat, jakaś muzyczka w tle, dobre jedzonko, gra wstępna, cały flirt..i potem już idzie jak z płatka.

kosmetyczki

Posty: 10

 
Najlepsze to są chyba te środki w jakiś kremach, żelach i tak dalej, bo od razu się ta substancja wchłania w tkanki, nie przelatuje najpierw przez krwiobieg i przez to efekt jest szybszy.

ZABA0001

Posty: 12

 
Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

Bezi22

Posty: 5

 
jeśli można sobie pomóc jakimś preparatem to moim zdaniem zawsze warto. Sam mam zamiar coś kupić sobie, chodzi mi o wydłużenie stosunku, czasami jest okej i faktycznie trochę to wszystko trwa, ale czasami jest tak, że wystarczy chwila i można zwijać zabawki.

Adam74022

Posty: 20

 
Ja to jestem zdania że ma się co wstydzić stosować jakiś tabletek czy maści, wstyd to jest bardziej że się nic ze swoim problemem nie robi i tylko oczekuje od swojej kobiety że tak czy siak będzie zadowolona.

tarmuś34

Posty: 12