zwiększenie libido

zwiększenie libido

Chodzi mi po głowie taki pomysł żęby zainwestować w tabletki poprawiające potencję i wpadłem w sieci na coś takiego jak dr Penigreat. Ktoś to kojarzy? Tutaj skład mi się podoba, bo jest jednak dość naturalny..tylko tu mam też zgryz, bo czy takie naturalne składniki rzeczywiście cokolwiek pomogą?

michał

Posty: 9

 
Lata lecą to i człowiek też jakoś na seks zupełnie inaczej reaguje niż jak był młodszy...kiedyś to ja mogłem zawsze i wszędzie, a teraz..teraz to nawet czasami nie mam ochoty.

dermitus

Posty: 8

 
Może za jakiś czas sam sobie kupię jakiś suplement, nie wiem, ale rozważam coś takiego. Nawet mi nie chodzi o to, żeby tam cokolwiek przybyło jeśli chodzi o rozmiar, bo z tym nie jest źle :P Ale bardziej o jakość seksu, żeby się czas wydłużył...na tym mi bardziej zależy.

Sewerynus

Posty: 14

 
Próbowałem kiedyś podpytać jedną ze swoich byłych dziewczyn co do rozmiaru i tego czy ma znaczenie to pamiętam że bardzo wymijająco odpowiadała, ostatecznie niczego konkretnego się od niej wtedy nie dowiedziałem.

Black_Riot

Posty: 9

 
Ja to naprawdę jestem pod wrażeniem jak para ma ze sobą załóżmy 20 letni staż i nadal mają ciekawe życie seksualne...nie wiem jak to się dzieje, bo ja po 5 latach ze swoją kobietą normalnie w łóżku się nudze.

jkiolek56

Posty: 11

 
Najlepszym wspomagaczem dla mnie jest masaż, jak mi żonka zrobi najpierw masaż to potem już chodzę jak w zegarku :>

ZABA0001

Posty: 12

 
Polecam na pewno zdrowszy tryb życia, więcej godzin snu, jakiś sport zmiana diety, to już powinno dużo poprawić jeśli chodzi o kondycję łóżkową, widzę naprawdę duży efekt u siebie ale trochę zmian i pracy mnie to wszystko kosztowało.

Asd7

Posty: 19

 
Hehe, szkoda, że w przypadku zwiększania – tego rozmiaru, nie można za bardzo sprawdzić efektów u osób które stosowały jakiś środek..no bo jak? Tak wyglądałem przed a tak po? Gdzie by takie zdjęcie miało być umieszczone? ;P

Limer333

Posty: 19

 
Suplementy na pewno coś pomogą, ale wszystkiego za człowieka nie zrobią, ale jeśli już bym miał jakieś tabsy polecać to na pewno ziołowe, naturalne, trzeba czytać etykiety i sprawdzać skład żeby się nie naciąć.

dzakuś45

Posty: 17

 
Ja raczej podchodziłem z dystansem zawsze do różnych ulepszaczy potencji ale się ostatnio skusiłem na dr Penigreat. Wrażęnia? Raczej na plus, anatomicznie to widać po 2 miesiącach że faktycznie ten rozmiar poszedł w górę i to nie jest tylko moja opinia....:P

Anonim.KuBa

Posty: 18