Polecicie mi dobrą pizzę w Ostrowcu ?

Polecicie mi dobrą pizzę w Ostrowcu ?

Hej, gdzie można zjeść naprawdę dobrego burgera w Ostrowcu? Próbowałem w paru miejscach i to nie to, o czym myślałem?

fanpugess

Posty: 10

 
Nie bardzo orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bo wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

syrena88

Posty: 11

 
Nie biadolcie, z dostawą pizzy w Ostrowcu nie jest jeszcze tak źle. Jakoś nigdy nie spotkałam się, żeby czekać w nieskończoność. Owszem bywa tak, że w weekend pizza nie przyjeżdża w porę i nie jest tak ciepła, jakby się chciało, ale zawsze można ją przecież podgrzać. Jak dla mnie nie trzeba robić z tytułu dostawy pizzy takich problemów. Taka ich praca, a głodnych przybywa:)

qwed

Posty: 27

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem niezmiernie dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za rzeczywiście niewiele. Ja z moja rodzinką częstokroć od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

klusert

Posty: 18

 
Jeśli chcecie zasmakować czym naprawdę jest burger, polecam ten lokal w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Tu nigdy nie ma lipy, a świeże produkty masz gwarantowane. Mega wyżerka, o której marzy się każdemu, zwłaszcza wieczorkami:) Polecam, musicie tam przyjść.

pawel253

Posty: 16

 
Ostatnio przypadł mi do gustu burger w Ostrowcu. Pizzeria bije inne na głowy. Bardzo wszystko smaczne i godne polecenia zgłodniałym brzuchom. A jak pragniesz na dowóz to przyjeżdżają naprawdę ekspresem.

ewu1u01

Posty: 16

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym bardziej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki jakim traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

ZetMichał

Posty: 20

 
Ostatnio przypadł mi do gustu burger w Ostrowcu. Pizzeria bije inne na głowy. Bardzo wszystko smaczne i godne polecenia zgłodniałym brzuchom. A jak chcesz na dowóz to przyjeżdżają naprawdę ekspresem.

Hhhhhh1

Posty: 24

 
O dobrą pizzerię w Ostrowcu zawsze było trudno. Odkąd poznałam ten lokal, mam wrażenie, że poznałam inny smak placka, którego znam przecież od dziecka. Kochani nie zastanawiajcie się u nich można bez obaw zamawiać. A w lokalu jest jak u mamy. Pozdrawiam.

Dersei02

Posty: 23

 
Nie niesłychanie orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, albowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

E-GOista

Posty: 10