pizza w Bydgoszczy, gdzie dobra ?

pizza w Bydgoszczy, gdzie dobra ?

Hej. Niedługo odwiedzę wasze miasto :) Mam pytanie, gdzie zjem najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Piszcie. Dziękuję.

daga56

Posty: 9

 
No właśnie, a jakie dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, niemniej jednak odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i niewątpliwie w stylu wegetariańskim.

CHatka-eKo

Posty: 11

 
Świetnie, że wątek dobrej pizzy w Bydgoszczy został podjęty :) Chwalę temat, bowiem sama jestem zainteresowana jakimś fajnym lokalem, gdzie można posiedzieć i zjeść smacznego chrupiącego placka.

Black_Riot

Posty: 8

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. Świetny lokal w Bydgoszczy, do którego też warto wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

radek

Posty: 6

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, którą na szczęście można zakupić w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe żądania i normalnie nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam możliwości wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, niemniej jednak to bez wątpienia rzadziej, bowiem wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

qwuster

Posty: 13

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

Robuś

Posty: 16

 
Potrzebuję odszukać jakiś dobry lokal, gdzie serwują pizzę. Czy w Bydgoszczy znajdzie się jakaś pizzeria, gdzie można zamówić kilka stolików? W mniejszych pizzeriach to podobno nie zgadzają się na taką rezerwację.

edyta123

Posty: 11

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

Franek.5

Posty: 8

 
Nie jadłam pizzy z kaparami, ale ogólnie lubię wegetariańskie. Nie bardzo pasuje mi mięso. Z tego, co widzę u nas w Bydgoszczy powstaje coraz więcej fajnych pizzerii. Pozdrawiam.

wiesław11

Posty: 14

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, którym mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

Bryzyt1

Posty: 24