E-urlopy

E-urlopy

Hej.

Przedmiotem mojego zainteresowania stał się program do planowania urlopów. Czy znacie jakąś skuteczną aplikację, która jest w stanie zdecydowanie ułatwić ten proces w firmie?

Z góry dziękuję.

bezMama

Posty: 11

 
System do rejestracji urlopów w mojej firmie był prawdziwą koniecznością, bowiem rejestrować setki wniosków urlopowych mojej sporych rozmiarów firmy trwałoby wieki. Teraz pracownicy składają wnioski poprzez przeglądarkę internetową we wspomnianym systemie, a ich przełożeni akceptują lub odrzucają je jednym kliknięciem.

Rewelacja :)

Y_Totus2

Posty: 23

 
Znajomy zaprezentował mi niedawno możliwości systemu e-delegacje.

Wydaje mi się, ze jego posiadaczem powinna być każda firma, która wysyła swoich pracowników w podróże służbowe. Z jego pomocą rozliczenie delegacji może potrwać pewnie 2-3 razy szybciej, dzięki czemu nasz pracownik załatwi bezsprzecznie więcej spraw każdego dnia :)

Rimano

Posty: 25

 
Kilka tygodni temu spotkałem się z prezentacją systemu e-urlopy, którą zaproponowała mi jedna z firm.

Przyznam się, że funkcjonalność takiego rozwiązania mi wręcz zaimponowała. Teraz mam w głowie zrealizowanie inwestycji polegającej na wdrożeniu takiego systemu, gdy będę posiadał na ten cel odpowiednie środki.

Bryzyt1

Posty: 24

 
Moja firma często wysyła pracowników w podróże służbowe. Niedawno trafiłem na program do rozliczania delegacji, który miałby rzekomo mocno ułatwić mi tą czynność.

Póki co daję radę sam rozliczać delegacje, ale wygląda na to, że wkrótce może mi brakować na to czasu.

Blitz55

Posty: 14

 
Chcąc odszukać system do ewidencji czasu pracy odwiedziłem dziesiątki stron internetowych firm. Tą, która indywidualnie podeszła do moich potrzeb oraz zaproponowała nawet pewne modyfikacje systemu jest http://www.technology.poznan.pl/sf_kcp.php. Mogę wszystkim zdecydowanie polecić, gdyż nasza współpraca układała i układa się bardo dobrze. W razie wątpliwości dzwonię do nich i otrzymuję wyczerpującą odpowiedź.

irecki67

Posty: 24

 
W firmie, w której pracuję działa elektroniczny system urlopowy. Przyznam szczerze, że to rzeczywiście sprawne rozwiązanie. Nie mogę narzekać, bo wniosek o urlop wypełniał poprzez przeglądarkę internetową, a potem mogę sprawdzić jego status. Na ogół jest rzecz jasna rozpatrywany pozytywnie :)

mack

Posty: 15

 
Nie mam wątpliwości, że gdy w grę wchodzą elektroniczne deklaracje to warto wydać nawet nieco większą sumę na sprawdzony system. Znajomy chciał zaoszczędzić i ma awaryjny system, natomiast u mnie w firmie zapłaciłem kilkaset złotych więcej, ale nie miałem nawet jednego kłopotu z obsługą systemu i sprawnym zarządzaniem delegacjami.

E-GOista

Posty: 22

 
Nie mam wątpliwości, że gdy w grę wchodzą elektroniczne deklaracje to należałoby wydać nawet nieco większą sumę na sprawdzony system. Znajomy chciał zaoszczędzić i ma awaryjny system, niemniej jednak u mnie w firmie zapłaciłem kilkaset pln więcej, niemniej jednak nie miałem nawet jednego kłopotu z obsługą systemu i sprawnym zarządzaniem delegacjami.

Jacek1812

Posty: 29

 
Znajomy przedsiębiorca niedawno na własnym przykładzie zaprezentował mi możliwości systemu e-deklaracje. Byłem zachwycony, albowiem program rozwiązałby sporo kłopotów, z którymi pod względem logistycznym zmagają się na co dzień moi pracownicy. Póki co zastanawiam się nad wyborem firmy.

Grażyneczk223

Posty: 19