kalendarze, polecicie firmę?

kalendarze, polecicie firmę?

Mam pytanie o naming. Znacie jakichś konkretnych usługodawców w tej dziedzinie. Potrzebuję nazwy dla swojej firmy.

tefal100

Posty: 6

 
Jeśli branding to tylko na wysokim poziomie. Jeśli miałbym skorzystać, a wszystko właśnie tak się zapowiada, to na pewno tylko w jakiejś bardzo doświadczonej firmie. Muszę mieć pewność, że płacą za jakość.

Fanatyk

Posty: 23

 
Jeżeli potrzebujesz faktycznie profesjonalnej sesji zdjęciowej, to polecam tego usługodawcę http://www.duonet.eu/pl/oferta/foto/69-fotografia-studyjna. Oferuje fotografię studyjną i mnóstwo innych dodatkowych usług.

figo

Posty: 6

 
Czytam, co piszecie i uważam, że też muszę sięgnąć z pomocy fachowców. Nie dam rady samemu działać w tej dziedzinie. Zacznę chyba od usługi projektowania logotypów. Logo jest mi potrzebne na już. Może znacie jakąś konkretną firmę, która zajmuje się tego typu rzeczami.

MisiekKce

Posty: 9

 
Z tego co widzę, to potworzyło się obecnie mnóstwo tego rodzaju agencji. Nie wiadomo którą wybrać. Jak coś, to piszcie. Może ktoś korzystał już z jakiejś sprawdzonej oferty i może polecić. Nie ma to jak z polecenia. Najpierw potrzebują usługi projektowania logotypów.

tomalix

Posty: 19

 
Zależy mi na ofercie namingu. Jestem na etapie zakładania firmy i chciałbym, żeby od samego początku wszystkie etapy miały profesjonalny charakter. Jak coś, to możecie polecać znane wam i cenione usługi. Myślę, że najlepiej będzie skorzystać z usług z polecenia. Będę pewny, że wybieram fachowca, a nie kogoś, kto działa z przypadku.

bartek33

Posty: 6