salon kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

salon kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Jacuś

Posty: 8

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Ali-Bu

Posty: 13

 
Bardzo znaczące jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje umożliwia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

warter88

Posty: 12

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Agaaa56

Posty: 12

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Babeczka

Posty: 5

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

emu45

Posty: 10

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Mnóstwo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

ajajaj09

Posty: 15

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do jakiego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, bowiem pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

woytazo

Posty: 14

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, niemniej jednak musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Wiele słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

korasek

Posty: 9

 
Jest wiele dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

Iunae_Milt

Posty: 9