Fartuchy fryzjerskie, gdzie kupie ?

Fartuchy fryzjerskie, gdzie kupie ?

Witam bardzo serdecznie. Poszukuję hurtowni fryzjerskiej z bogatym wyposażeniem, takiej gdzie sami już dokonywaliście zakupów. Liczę na was:)

Klaudi

Posty: 12

 
Jak zależy Ci na główce fryzjerskiej, która posłuży Ci trochę dłużej, niż kupiona byle gdzie, to polecam tę hurtownię fryzjerską http://hurtowniaolaf.pl. Mam nadzieję, że pomogłem, sam miałem kiedyś taki dylemat.

Poznaniaczek2

Posty: 16

 
Nabyłem główkę fryzjerską z włosów mieszanych. Mam ją już kilka miesięcy i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Wybierasz w zależności od tego, co pragniesz na niej trenować. Ja w zasadzie ćwiczę fryzury, zatem taką wybrałem, bowiem najlepiej się na takiej ćwiczy.

grzes3345

Posty: 9

 
Jeśli planujecie zakup artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została przez nasz salon sprawdzona i jest ok. Często mają jakieś promocje, na których można sporo zaoszczędzić. Bardzo dobre miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich bardzo zadowolona.

mokwas

Posty: 13

 
W moim salonie też przydałby się remanent i zakup nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i znalazłam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Ale widzę, że i ta hurtownia jest ok. Przyciągają dobre ceny, także być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

gregcie@

Posty: 18

 
Naszukałam się w hurtowniach w moim mieście manekinów sklepowych i jakoś nic nie wpadło mi w oko. Widziałam te w hurtowni fryzjerskiej i chyba są całkiem spoko. Bardzo zależy mi na dobrej jakości, żeby były trwałe i nie trzeba było takich zakupów robić co pół roku, bo coś się łamie czy zniekształca.

skrzypek4

Posty: 25

 
Też myślałam, żeby nabyć do salonu taką główkę fryzjerską, niemniej jednak nie niezmiernie orientuję się co będzie najlepsze. Przydałoby się chyba kilka główek do przeróżnych rzeczy. Przyjęłam młode dziewczyny, dlatego warto byłoby zainwestować w ich praktyki.

Miluśkooo2

Posty: 17

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie oferują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie kupiłam do domu, także trenuję:)

odadoz

Posty: 9