Komu zlecić zrobić makijaż permanentny w Katowicach ?

Komu zlecić zrobić makijaż permanentny w Katowicach ?

Od niedawna mieszkam tu w mieście. Poszukuję dobrego fryzjera w Cieszynie, do jakiego mogłabym od czasu do czasu zabrać też męża :) Jak jesteście zadowoleni z usług, to piszcie, pomóżcie. Dziękuję.

dof77

Posty: 10

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, że dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w idealnym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć wyborny salon i to nawet blisko osiedlowy, o którym nie wiedziałam, że ma aż takie powodzenie.

Yuri20

Posty: 10

 
Miałam kłopot ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, iż trzeba trafić na dobry salon, który posiada stosowny sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

q_wer

Posty: 8

 
Oto moja dobra kosmetyczka w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl. Polecam, bo sporo tu usług, zabiegów, świetna atmosfera. Korzystałam już z wielu. Żadnych zastrzeżeń. To profesjonalny salon kosmetyczny.

sebulek33

Posty: 13

 
Salon salonowi nierówny. Dlatego najlepiej samemu odszukać dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

woytazo

Posty: 14

 
Świetnie, bo też właśnie szukam jakiegoś zaufanego dobrego fryzjera w Katowicach. Mam nadzieję, że coś tu polecicie. Nie bardzo orientuję się tu w takich usługach, bo mieszkam od niedawna. Może uda mi się z waszego polecenia znaleźć dobre usługi :)

juron

Posty: 11