Usuwanie blizn potrądzikowych, polecicie coś ?

Usuwanie blizn potrądzikowych, polecicie coś ?

Witam jaką kosmetyczkę z Rzeszowa polecacie. Chodzi mi o makijaż na wesele, koniecznie musi więc być profesjonalny :)?

raptofil

Posty: 11

 
Nie zapominajmy jednak o niektórych przeciwwskazaniach, bo skutek może być marny. Przed zabiegami laserem frakcyjnym nie można się opalać, to wiem na pewno :)

kerad17

Posty: 17

 
Jeżeli zależy wam na fachowych i bezpiecznych zabiegach odmładzających skórę, to polecam laser frakcyjny. Tutaj z powodzeniem można korzystać z każdego zabiegu, bo to sprawdzony gabinet http://www.pracowniawdzieku.pl/laser1.htm. Też długo szukałam porządnej kosmetyczki, wobec tego wiem, co to znaczy nie wiedzieć, gdzie się udać. To miejsce szczerze polecam.

MShR

Posty: 20

 
Ja lecz jestem pod wielkim wrażeniem i nie ulega wątpliwości jestem mega szczęśliwa, że w końcu udało mi się dzięki zabiegowi usuwania blizn po trądziku raz na zawsze skończyć z maskowaniem się kilogramami fluidów i podkładów. To niesłychanie dobry zabieg, gdzie efekty są niemal natychmiastowe. Nie tylko ja jestem pod wrażeniem :)

bezMama

Posty: 7

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w profesjonalnym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

Poznaniaczek2

Posty: 16

 
Dzięki za polecenie tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na własnej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

cr7

Posty: 11

 
Idealna rzecz, nie ma się czego obawiać. Korzystałam z laserowego usuwania owłosienia i rzeczywiście po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów włoski nie odrastają, w końcu mam z nimi spokój i bardzo się z tego faktu cieszę. Też polecam ten gabinet :) Pozdrawiam

pawel253

Posty: 16

 
Najpierw krem jeden, potem drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednak czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i bardzo sobie chwalę jakość tego zabiegu. Naprawdę można zrezygnować z wielu kosmetyków, których się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

Ali-Bu

Posty: 14

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych kłopotów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niezmiernie w porządku. Bardzo się weselę, albowiem czułam się mega nieatrakcyjnie.

apepsi1983

Posty: 18

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, ale po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak naprawdę straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bo moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv zdjęcia, same ocenicie.

aehnop33

Posty: 16