Leczenie trądziku w Kielcach - POMOCY!!!

Leczenie trądziku w Kielcach - POMOCY!!!

Witam serdecznie, mam pytanie jaki gabinet medycyny estetycznej z kielc proponujecie.

Gdzie już byliście i możecie polecić?

34_erikos

Posty: 4

 
O krostkach, krostach i krosteczkach wiem wszystko:( Wiem też, że bo jestem już po, że leczenie trądziku przy pomocy lasera to jedyna skuteczna metoda. Gwarantuję, że tu w kielcach w gabinecie w końcu problem zostawicie za sobą.

dof77

Posty: 11

 
Jak mówimy o medycynie estetycznej to zawsze kojarzy mi się z wypchanymi ustami. Na stronce gabinetu z kielc znalazłam jednak kilka ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych, z których chętnie bym skorzystała. To tak jak w spa. Cieszy mnie fakt, że wszystko odbywa się pod okiem lekarza i kosmetologów, a nie jakiejś tam właścicielki saloniku, która nie bardzo wie, co robi.

Lesny

Posty: 13

 
Słyszałam, iż już zanim pojawią się pierwsze zmarszczki winno się używać zastrzyków z botoksu. Znajoma poleciła mi gabinet, który zajmuje się korektą zmarszczek w kielcach. Ma już renomę, zatem jakbym miała spróbować:) to tylko w takim miejscu. Botoks jest bezpieczny, zatem nie mam żadnych obaw przed zabiegiem.

@3_Umbro

Posty: 25

 
Po laseroterapii w gabinecie z kielc masz efekt natychmiastowy. Byłam już dwa razy na fotoodmładzaniu. Skóra jest całkowicie inna, napięta, jędrna, po prostu ekstra. Polecam wszystkim kobietkom, które chcą się odmłodzić:)

Thaniell111

Posty: 28

 
Od dawna nastawiam się na depilację laserową, dużo czytałam o niej, też na stronie gabinetu z kielc. Z tym, że 6 zabiegów pewnie trochę wyniesie. Ale to i tak żaden koszt w porównaniu z wolnością, jaką ma się już na całe życie.

korasek

Posty: 28

 
Jeżeli trafisz do dobrego gabinetu zajmującego się medycyną estetyczną, to nie trzeba się niczego obawiać. W kielcach jest kilka takich, jakie można polecić. Interesuje mnie temat, bowiem studiuję podobny kierunek, lecz wiem, że ludzie obawiają się nie tylko efektów, lecz i samego zabiegu.

12erBis

Posty: 21

 
To gabinet medycyny estetycznej w kielcach, z którego usług korzystałam już kilkakrotnie http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

spioszek

Posty: 23

 
To rewelacyjny zabieg, zresztą o laseroterapii mówi się teraz niesłychanie mnóstwo. W kielcach jest gabinet, w którym można wykonać sobie takie fotoodmładzanie. Osobiście mam dopiero cel pójść, lecz kilka koleżanek już jest po i nie pozostaje mi nic innego jak dorównać im i wykonać to samo. To jedyny taki zabieg, który rzeczywiście zrobił na mnie tak olbrzymie wrażenie.

Sewerynus

Posty: 9

 
Bez konsultacji nie wykona ci zabiegu depilacji laserowej żaden gabinet w kielcach. Musi być bezpiecznie, zresztą jeśli chodzi o laser to wiem, że trochę tych przeciwwskazań jest. Koleżanka brała jakieś leki i musiała je odstawić, potem jeszcze czekać. Też mam chęć na taki zabieg, ale trzeba byłoby odłożyć trochę grosza najpierw:)

Fioleczek

Posty: 19