Czy w Warszawie znajdę jakiegoś tłumacza rumuńskiego ?

Czy w Warszawie znajdę jakiegoś tłumacza rumuńskiego ?

Hej. Posiadam specjalistyczną książkę z medycyny estetycznej. Problem w tym, że jest po rumuńsku.

Znacie może jakiegoś zaufanego, szybkiego i oczywiście w miarę taniego tłumacza rumuńskiego w warszawie?

hubercikk6

Posty: 8

 
Tłumaczyć dokumenty urzędowe z języka rumuńskiego możemy sobie nawet sami. Najważniejsze, żebyśmy potem dostali stosowną pieczątkę, mówiącą o zgodności tłumaczenia z oryginałem. Takie możliwości ma tylko i wyłącznie tłumacz przysięgły rumuńskiego.

Agmars

Posty: 12

 
Ja ale twierdzę, że dobry tłumacz rumuński musi znać bardzo dobrze zarówno kulturę polską, jak i rumuńską. Bez tego trudno awansować i rozwijać się w tym zawodzie.

dof77

Posty: 14

 
Rumuński nie jest wbrew pozorom ciężkim językiem do nauki. Mówił mi o tym kiedyś mój tłumacz rumuński, który po pięcioletnich studiach filologicznych rozpoczął prowadzić prywatną działalność translatorską.

Fajae

Posty: 16

 
Jeżeli komuś zależy na zaufanym tłumaczu języka rumuńskiego, to z całym sumieniem polecam usługi wykonywane przez tą Panią http://www.tlumaczeniarumunski.pl Tłumaczenia bardzo dobre i zawsze na czas.

12erBis

Posty: 21

 
Pracowanie jako tłumacz rumuński w warszawie to niesłychanie opłacalna profesja. Ponieważ większa część translatorów w stolicy pracuje na etatach w administracji rządowej.

Kaazz

Posty: 16

 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dobry tłumacz rumuński musi kochać to, co robi. Powinien także mieć szerokie zainteresowania. Nie wyobrażam sobie bowiem zlecenia przekładu tekstu o zwierzętach komuś, kto nie ma o tych stworzeniach zielonego pojęcia. Dlatego też przed wyborem usługodawcy, dużo rozmawiam.

3czex

Posty: 24

 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż dobry tłumacz rumuński musi kochać to, co robi. Powinien także mieć szerokie zainteresowania. Nie wyobrażam sobie gdyż zlecenia przekładu tekstu o zwierzętach komuś, kto nie ma o tych stworzeniach zielonego pojęcia. Dlatego też przed wyborem usługodawcy, sporo rozmawiam.

PP_EQP

Posty: 28

 
W Rumunii byłam dwa lata temu. Niezmiernie zaciekawił mnie ten kraj. Fascynująca jest ta jego dzikość. A wybór celu wycieczki zaproponował mi bliski znajomy, tłumacz języka rumuńskiego. Za rok jadę jeszcze raz.

raptofil

Posty: 22

 
Największe zainteresowanie tłumaczeniami rumuńsko-polskimi było widoczne zaraz po wejściu Rumunii do Unii Europejskiej. Teraz emocje trochę opadły, ale każdy pracujący w Polsce tłumacz języka rumuńskiego nie może narzekać na brak zleceń. Rumuński to przecież wciąż bardzo popularny język wśród Polaków.

sgm56

Posty: 14