Pokaz w wodzie mam talent, kogo polecicie ?

Pokaz w wodzie mam talent, kogo polecicie ?

Co sądzicie na temat pokazów akrobatycznych na eventach? Sprawdzają się, może coś proponujecie? Czekam.

Ptaszek22

Posty: 15

 
A może te pokazy cyrkowe http://www.annafilipowska.com ? Ja już korzystałem z oferty tej pani. Utalentowana artystka daje wyśmienite show, uświetni każdą imprezę firmową, plenerową itd. Polecam, albowiem warto.

giena1977a

Posty: 10

 
Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, że można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak znalazł takie show. Bardzo fajnie.

PaweL

Posty: 22

 
Ja akurat mam za sobą już kilka takich imprez firmowych, więc wiem co się ludziom najniezwyklej podoba. Muszą być przede wszystkim emocje i to niezmiernie pozytywne oraz dużo wrażeń. Dlatego polecam agencje, jakie wiedzą jak takie rzeczy robić. Samemu raczej nie polecam. Aha no i muszą pozostać ekstra wspomnienia.

Radziuniek

Posty: 12

 
Jeżeli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i niesłychanie jej kibicowałem. Ma fajne pomysły. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

nemiasty

Posty: 18

 
Ja myślę, że takie pokazy akrobatyczne to niezły punkt każdej imprezy firmowej. Fajnie się składa, bo akurat byłam na takiej imprezie, sama bardzo dobrze się bawiłam i cała reszta też. Ekstra pomysł.

Laleczka4

Posty: 17

 
O wszystkim już myślałem, ale akurat o pokazach akrobatycznych nie i nie bardzo nawet myślałem, że to mogłoby się sprawdzić. Jak widać bardzo się podoba. Fajnie, że dzięki forum można trafić na coś całkiem świeżego w tej sprawie. Niekiedy pomysły się kończą więc warto szukać;)

joziaaaaq23

Posty: 18

 
W ramach imprez dla firm też poleca tę agencję eventową ze śląska. Mają mnóstwo fajnych pomysłów, jakie rzeczywiście się sprawdzają. Propozycja artystki z mam talent zrobiła na mnie super wrażenie. Zobaczcie sobie na stronie, z czego można sięgnąć.

karmelaniolek

Posty: 19